Sklep charytatywny fundacji
Kupując - pomagasz!

Gratka dla tropicieli okazji!

Znajdziecie w nim rzeczy wyjątkowe i zaskakujące. Ceny zakupu bywają bardzo niskie - na aukcji wszystko jest możliwe!

 

Strona główna>Sklep charytatywny

Sklep charytatywny pełen jest niespodzianek - nasi darczyńcy przynoszą rzeczy, które po selekcji są Państwu proponowane.

Wybieramy rzeczy w co najmniej bardzo dobrym stanie lub nowe. Aukcje pozwalają na zakup ich po bardzo korzystnych cenach.

Cały dochód z aukcji przeznaczamy na pomoc potrzebującym i działalność statutową Fundacji Hipoterapia.

 

Aukcje charytatywne
Oryginalne sandałki na wysokim obcasie
Oryginalne i unikatowe sandały na wysokim obcasie. Buty w pięknym wzorze w pawie pióra. Buty będą idealnym dopełnieniem stylizacji - stanowią piękną ozdobę. Świetne dla pewnych siebie kobiet, które lubią zaskakiwać stylem i dodatkami.
Zobacz więcej...
Książka “Siwy dym” - Krzysztof Kopka
cena sugerowana przez wydawcę: 34,90 zł stan: idealny Książka została podpisana przez samego Władysława Frasyniuka !!! Wydawnictwo: Terra Nullius Liczba stron: 280 “Siwy dym – to znakomita, trzymająca w napięciu historia, która powstała na podstawie niepublikowanych dotąd w tak szerokim zakresie więziennych wspomnień Władysława Frasyniuka – legendy dolnośląskiej Solidarności – z lat 1982–1984. To pierwsza na polskim rynku książka, która w nowatorski sposób opowiada historię zmagań działaczy opozycyjnych z komunistycznymi władzami. Mimo poważnego tematu, autor – znany m.in. jako twórca scenariusza kandydującego do Oscara filmu 80 milionów – nie popada w ton martyrologiczny. Opowieść ma charakter sensacyjny, jest napisana barwnym, a czasami wręcz dosadnym językiem. Nie brak w niej także humoru i pikantnych dykteryjek.
Zobacz więcej...
KASK motocyklowy NEXX SX.60 BASIC
SX.60 BASIC to jeden z wielu wariantów bogatej gamy modelowej SX.60. To bardzo prosta i zarazem elegancka skorupa, która będzie pasowała zarówno użytkownikom skuterów, jak i właścicielom motocykli chopper/cruiser. Płytka skorupa i daszek idealnie sprawdza się podczas jazdy w ciepłe dni. Charakterystyczne cechy tej odmiany to skorupa kasku na zewnątrz pokryta skórą oraz przyciemniający wizjer główny (60%). To idealny kask do miejskiej jazdy skuterem.” SKORUPA wykonana z materiału ATR SYSTEM ZAPIĘCIA szybki system zwalniający z mikroregulacją Produkt nowy
Zobacz więcej
Album Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego
Wysokiej jakości, duże zdjęcia, opisy w j. polskim i angielskim, album jest nowy. Przepięknie ilustrowany album z zabytkami z Małopolski. Idealna na prezent dla pasjonatów historii i architektury. Publikacja obejmuje dziesięć edycji Małopolskich Dni Dziedzictwa Kulturowego z lat 1999-2008
Zobacz więcej
Siodło rajdowe
Siodło rajdowe firmy Daw Mag, 17 cali, rozstaw łęku M. Ok 11 letnie, bardzo mało używane Stan bardzo dobry. Kolor ciemnobrązowy.
Zobacz więcej

Zobacz wszystkie aukcje fundacji