Krakowskie Centrum Informacji i Wsparcia dla Opiekunów Osób Niesamodzielnych
Nie masz siły opiekować się osobą niesamodzielną? Jesteś wyczerpany, planujesz pobyt w szpitalu lub wyjazd na wakacje?
Nie wiesz jak opiekować się osobą po udarze, co robić, jak zajać się odleżynami, jak im zapobiegać , masz inne problemy opiekuńcze?
Nie wiesz, gdzie możesz otrzmać orzeczenie o niepełnosprawności, czy należy Ci się dodatek do rachunku za prąd, gdzie szukać pomocy w nietypowej sprawie?
Ten Projekt jest dla Ciebie.
Tutaj znajdziesz zindywidualizowane wsparcie na kilku poziomach:
1. informacje z wielu obszarów dla osób opiekujących się osobą niesamodzielną
2.szkolenie opiekunów w technikach ułatwiających opiekę ( pielęgniarka, fizjoterapeuta, psycholog)
3. interwencyjna, krótkoterminowa opieka zastępcza nad osoba niesamodzielną w miejscu zamieszkania osoby niesamodzielnej.
Udział w Projekcie jest całkowicie bezpłatny.
Fundacja Hipoterapia - Lider Projektu wraz z dwoma Partnerami Projektu: Gminą Kraków oraz Fundacją Matio, realizuje projekt „Krakowskie Centrum Informacji i Wsparcia dla Opiekunów Osób Niesamodzielny Projekt współfinansowany jest w ramach podziałania 9.2.2, regionalnego programu operacyjnego województwa małopolskiego na lata 2014-2020 z europejskiego funduszu społecznego.
SIEDZIBA PROJEKTU
al. Daszyńskiego 22, 33-332 Kraków,
os. Szkolne 14, 31-976 Kraków
tel:  +48 512 361 939