Fundacja Hipoterapia - Nie trać czasu na nudę - dołącz do naszych wolontariuszy‎!. Hipoterapia, fundacja, dzieci.

Nie trać czasu na nudę - dołącz do naszych wolontariuszy‎!

Nie trać czasu na nudę - dołącz do naszych wolontariuszy‎!

2018-09-28

Chcielibyście zostać wolontariuszami? Wolontariat to niesienie radości i uśmiechu chorym dzieciom, a dla ich rodzin wsparcie w trudnych chwilach.Prócz radości, jaką daje takie zajęcie, możecie skorzystać również z wielu innych gratyfikacji, np. bezpłatnym udziale w szkoleniach dla przedstawicieli trzeciego sektora.  Wolontariat jest dla wszystkich! Nie ma ograniczeń wiekowych!

Próbuj, my już wiemy, że warto…czas na Ciebie!

W czym można nam aktualnie pomóc?

• hipoterapia - szukamy osób chętnych do prowadzenia koni podczas zajęć
  • trening społeczny w parach - zapraszamy studentów - można u nas odbyć praktyki i nie tylko!
  • Integracyjny Teatr „Kucyki” - zapraszamy do pomocy do młodszej grupy, szukamy osoby która pomoże dzieciakom w trakcie zajęć

Chętnych prosimy o wypełnienie formularza :)

Jest dostępny online i wypełnianie go zajmie chwilę!