Fundacja Hipoterapia - SuperBohaterowie z ogromnymi sercami!. Hipoterapia, fundacja, dzieci.

SuperBohaterowie z ogromnymi sercami!

SuperBohaterowie z ogromnymi sercami!

Wielkie podziękowania dla naszych SuperBohaterów, którzy cały weekend przed Świętami Wielkanocnymi oraz w zeszłą sobotę pomagali nam w akcji 1% w Galerii Bronowice

Dziękujemy za ogromne zaangażowanie, pracę i zakup baloników. Uśmiechy i dobre słowa. Fantastyczną energię oraz dobre, wielkie serca!

W akcję zaangażował się: Zespół Administracji Rachunków Klientów Indywidualnych wraz z wolontariuszami z programu Prestiż z Banku BGŻ BNP Paribas SA

Szczególne podziękowania należą się naszej NAJMŁODSZEJ wolontariuszce, która nawet w dniu swoich urodzin przyszła nam pomóc i dzielnie rozdawała balony i ulotki :) Jeszcze raz życzymy samych radosnych dni i spełnienia wszystkich marzeń!

Dziękujemy!!!

akcja 1%, galeria bronowice, fundacja hipoterapia