Fundacja Hipoterapia - KONTYNUACJA DZIAŁANIA MIEJSKIEGO CENTRUM INFORMACJI SPOŁECZNEJ. Hipoterapia, fundacja, dzieci.

KONTYNUACJA DZIAŁANIA MIEJSKIEGO CENTRUM INFORMACJI SPOŁECZNEJ

KONTYNUACJA DZIAŁANIA MIEJSKIEGO CENTRUM INFORMACJI SPOŁECZNEJ

Z radością informujemy, że Miejskie Centrum Informacji Społecznej nadal będzie działać. Właśnie wraz z Fundacja Matio podpisaliśmy umowę grantową z Gminą Miejską Kraków na prowadzenie Centrum do końca roku 2019.

Mamy nadzieję, że nasza działalność doradcza wesprze kolejne tysiące osób, które borykają się z różnymi problemami. Porady można otrzymać poprzez maila, czat, telefonicznie, a także osobiście w bezbarierowym lokalu MCIS przy ul. Daszyńskiego 22 w Krakowie.

Porady udzielane są bezpłatnie, a wszelkie przekazane informacje mają charakter poufny. Gwarantujemy aktualność i rzetelność informacji na temat obowiązujących przepisów oraz oferty instytucji oraz organizacji działających na rzecz obywateli

Zapraszamy na stronę MCIS:

informacje o pomocy Kraków, obowiązujące przepisy Kraków, Miejskie Centrum Informacji Społecznej, pomoc dla niepełnosprawnych Kraków, gdzie szukać informacji, Fundacja Hipoterapia Kraków, informacja przez telefon, informacja czat, informacja o pomocy społecznej