Fundacja Hipoterapia - 1% za 2016 rok. Hipoterapia, fundacja, dzieci.

1% za 2016 rok

1% za 2016 rok

Na stronie Ministerstwa Finansów umieszczono informację o kwotach 1% podatku przekazanych organizacjom pożytku publicznego z rozliczenia za 2016 rok. W wykazie opp widniejemy pod nr 712 i zebraliśmy w sumie 70 159,73 zł. Bardzo dziękujemy za odpisany 1%!

Od 1989 roku pomagamy dzieciom i młodzieży z mózgowym porażeniem dziecięcym, przepuklinami oponowo-rdzeniowymi, autyzmem, zespołem Downa, opóźnieniami psychoruchowymi, nadpobudliwością lub zaburzeniami emocjonalnymi.

Przekazując 1% podatku naszym podopiecznym pomogliście niepełnosprawnym dzieciom i młodzieży pokonywać trudności dnia codziennego oraz uczyć się samodzielności.

1% to tak niewiele wysiłku, a tak wielkie rezultaty dla ponad 100 naszych podopiecznych!

1%, OPP, podatek, odpis