Fundacja Hipoterapia - Zapraszamy na Małopolski Konwent Regionalny w Krakowie!. Hipoterapia, fundacja, dzieci.

Zapraszamy na Małopolski Konwent Regionalny w Krakowie!

Zapraszamy na Małopolski Konwent Regionalny w Krakowie!

2017-09-11

Serdecznie zapraszamy do udziału w Małopolskim Konwencie Regionalnym, który odbędzie się 28 września w Krakowie.

Konwenty Regionalne są wydarzeniami towarzyszącymi przygotowaniom ogólnopolskiego III Kongresu Osób z Niepełnosprawnościami w Warszawie.

Małopolski Konwent Regionalny odbędzie się 28 września 2017 r. w Krakowie, w Sali Rektoratu AGH, przy Al. Mickiewicza 30, (budynek A0, sala nr 106), od godz. 10.00.

Tematem przewodnim Konwnetu w Krakowie będzie niezależne życie osób z niepełnosprawnościami

Udział w Konwencie jest całkowicie bezpłatny.

Zgłoszenia można przesyłać za pośrednictwem formularza:

załączniki galeria obrazów