Fundacja Hipoterapia - ZAPRASZAMY WOLONTARIUSZY. Hipoterapia, fundacja, dzieci.

ZAPRASZAMY WOLONTARIUSZY

ZAPRASZAMY WOLONTARIUSZY

Zapraszamy wolontariuszy do zaangażowania się w naszym zespole! Szukamy studentów chcących poszerzyć swoje doświadczenie w pracy z dziećmi niepełnosprawnym i chcących pomóc w prowadzeniu zajęć - między innymi treningu umiejętności społecznych.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do do soboty. W tygodniu w godzinach popołudniowych, a w soboty od rana - więcej szczegółów ustalane będzie indywidualnie.