Fundacja Hipoterapia - Spotkanie ewaluacyjne AUTMON. Hipoterapia, fundacja, dzieci.

Spotkanie ewaluacyjne AUTMON

Spotkanie ewaluacyjne AUTMON

2017-01-23

Serdecznie zapraszamy terapeutów, pedagogów i wolontariuszy pracujących z dziećmi (szczególnie w wieku przedszkolnym) z zaburzeniami ze spektrum autyzmu na spotkanie ewaluacyjne naszego projektu AUTMON. Spotkanie odbędzie się w piątek 27 stycznia w godzinach od 14 do 18 w siedzibie naszej Fundacji, przy ulicy Dunajewskiego 5/29 w Krakowie.

AUTMON to projekt mający na celu wykorzystanie nowoczesnych technologii do śledzenia postępów w terapii dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, realizowany przez interdyscyplinarny zespół specjalistów z Politechniki Gdańskiej, naszej Fundacji oraz firmy Harimata Play.Care.

W piątek 27 stycznie w godzinach 14:00-18:00 organizujemy spotkanie z twórcami technologii oraz kadrą specjalistów, na które zapraszamy również osoby zainteresowane tematem pracy z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, szczególnie w wieku przedszkolnym.

Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenia na adres mailowy: wioleta.wieckowska@hipoterapia.info.pl

Ilość miejsc ograniczona.