Fundacja Hipoterapia - Akcja sprzątanie!. Hipoterapia, fundacja, dzieci.

Akcja sprzątanie!

Akcja sprzątanie!

2015-11-17

Dziękujemy uczniom 6 klas Szkoły Podstawowej nr 66 w Krakowie za pomoc w sprzątaniu terenu wokół naszego Fortu! Dziękujemy również Dyrekcji Szkoły oraz opiekunom uczniów.

W czwartek, 12 listopada o godzinie 9 rano zawitały do nas 2 klasy Szkoły Podstawowej nr 66 w Krakowie - klasa 6a z wychowawcą Mirosławem Szewczykiem i 6b z wychowawcą Urszulą Konieczny oraz dwóch opiekunów -  pani pedagog szkolny i nauczyciel WFu.

“Akcję sprzątanie” rozpoczęła krótka część dydaktyczna - informacje o naszym Forcie przedstawił architekt Mikołaj Białko, a o zabytkowej zieleni opowiedział architekt krajobrazu Artur Ganczarek.

Następnie uczniowie wraz z opiekunami dostali rękawice oraz worki i przez ok 3 godziny sprzątali teren wokół naszego Fortu.

Za pomoc bardzo serdecznie dziękujemy Dyrekcji, nauczycielom oraz uczniom!

załączniki galeria obrazów