Fundacja Hipoterapia - Dofinansowanie z Narodowego Funduszu Rewaloryzacji Zabytków Krakowa. Hipoterapia, fundacja, dzieci.

Dofinansowanie z Narodowego Funduszu Rewaloryzacji Zabytków Krakowa

Pomagaj z nami

Dofinansowanie z Narodowego Funduszu Rewaloryzacji Zabytków Krakowa

2015-09-08

Fundacja zdobyła pierwsze środki na prace związane z zabezpieczeniem i rewaloryzacją Fortu Sidzina oraz na rewitalizację zabytkowej zieleni

Z radością informujemy, że udało nam się uzyskać dofinansowanie
z Narodowego Funduszu Rewaloryzacji Zabytków Krakowa na rozpoczęcie wstępnych prac zabezieczenia oraz rewaloryzacji budynku koszar Fortu Sidzina, a także na prace związane z inwentaryzacją i konserwacją zabytkowej zieleni fortecznej, która otacza ten fort.

Przygotowania do rozpoczęcia prac już zostały podjęte - będziemy na bieżąco informować o ich postępach.

Fundacja Hipoterapia Kraków, Fort 52 1/2 S Skotniki-Sidzina, Społeczny Komitet Odnowy zabytków Krakowa, Narodowy Fundusz Rewaloryzacji Zabytków Krakowa