Fundacja Hipoterapia - Wkraczamy w nowe technologie!. Hipoterapia, fundacja, dzieci.

Wkraczamy w nowe technologie!

Winieta
partner 2

Wkraczamy w nowe technologie!

Wraz ze sztabem ekspertów ds. terapii i specjalistów od technologii mobilnych przygotowaliśmy nowe, kompleksowe narzędzie do wspierania terapii dzieci z zaburzeniami rozwoju i/lub zachowania (w tym autyzm, Zespół Downa, ADHD, porażenie mózgowe) – DrOmnibus.

DrOmnibus zawiera aplikacje na tablety wraz z systemem śledzenia postępów dziecka dające możliwość prowadzenia działań w każdym miejscu – w tym w trakcie zajęć z terapeutą oraz w domu dziecka. To połączenie tego, co najlepsze w świecie terapii i technologii, mobilne narzędzie najwyższej jakości cechujące się wysoką atrakcyjnością wizualną i skutecznością we wspieraniu tradycyjnych metod terapeutycznych.
Więcej szczegółów na stronie www.dromnibus.com

DrOmnibus zawiera aplikacje na tablety wraz z systemem śledzenia postępów dziecka dające możliwość prowadzenia działań w każdym miejscu – w tym w trakcie zajęć z terapeutą oraz w domu dziecka.

To połączenie tego, co najlepsze w świecie terapii i technologii, mobilne narzędzie najwyższej jakości cechujące się wysoką atrakcyjnością wizualną i skutecznością we wspieraniu tradycyjnych metod terapeutycznych.

Chcesz, by Twoje dziecko uczestniczyło w testach nowego narzędzia DrOmnibus?
Napisz do nas na adres: kontakt@dromnibus.com.

Więcej szczegółów na stronie www.dromnibus.com.

 

nowe technologie, nowa terapia tabletem, autyzm, zespół Downa, porażenie mózgowe, ADHD,dziecko niepełnosprawne, dziecko, DrOmnibus, fundacja hipoterapia,