Fundacja Hipoterapia - Z Ciufcią za pan brat!. Hipoterapia, fundacja, dzieci.

Z Ciufcią za pan brat!

Winieta
partner 3

Z Ciufcią za pan brat!

2012-04-13

Z największą przyjemnością informujemy, że udało się nam nawiązać współpracę z projektem Ciufcia.

Ciufcia jest największym w Polsce serwisem internetowym z zabawami dla dzieci. Nad stworzeniem każdej gry pracuje sztab psychologów i pedagogów dziecięcych, dzięki czemu zabawa przy komputerze wspiera rozwój i kształci cenne umiejetności dziecka. 

Zachęcamy do korzystania z oferty Ciufci, tym bardziej że plansza Fundacji Hipoterapia wyświetla się tam przy wszystkich grach, również dla osób niezalogowanych. Nie wierzysz? Zobacz sam: http://ciufcia.pl/gry-przygody/daleka-kraina/safari .

Sporo ciepłych słów na nasz temat pojawiło się także na blogu Ciufci, gdzie odsyłamy wszystkich zainteresowanych: http://blog.ciufcia.pl/fundacja-hipoterapia-pomoz-nam-dokonczyc-adaptacje-hali-na-potrzeby-prowadzenia-zajec-hipoterapeutycznych/#comment-245 .

Uzytkowników Facebooka zachecamy do polubienia Ciufciowego Fanpage`a, na którym również pojawił się miły wpis na nasz temat: http://www.facebook.com/Ciufcia/posts/193089010810566 .

Ciufci serdecznie dziękujemy, a wszystkich Was zachęcamy do korzystania z Ciufciowo-Hipoterapeutycznych dobrodziejstw ;)

Ciufcia, Hipoterapia, niepełnosprawność